Adamek - Kliczko. Piękna łódzka bokserka nadaje z Wrocławia: Ludzi coraz więcej, a co się będzie działo w nocy?

Karolina Owczarz, łódzka bokserka od kilku dnie przebywa we Wrocławiu, gdzie w sobotę wieczorem obejrzy walkę Tomasza Adamka z Witalijem Kliczko o mistrzowski pas federacji WBC.
W piątek 18-letnia łodzianka spotkała się ze swoim największym idolem, Władimirem Kliczko - Wiem o nim wszystko. Jestem cała w skowronkach. Kiedy do niego podeszłam, zostawił wszystkich dziennikarzy i zaczął ze mną rozmawiać. Jest pięknie - mówiła sport.pl.

Do walki zostało jeszcze około dziesięciu godzin. - Jestem właśnie na wrocławskim rynku, gdzie wypiłam kawę. Z godziny na godzinę jest coraz więcej kibiców. Coraz częściej skandują "Tomasz Adamek!" Tłumy były już w piątek, a co się będzie działo w nocy? - zastanawia się Owczarz. - Na stadion wybieram się około godziny 19. Atmosfera jest coraz bardziej gorąca. Odliczam godziny, już nie mogę się doczekać.

Łódzka bokserka kilka miesięcy temu wzięła udział w meksykańskim reality show "Todas contra Mexico", w którym rywalizowała z zawodniczkami z Meksyku. Tym samym z boksu amatorskiego przeszła na zawodowy. Pierwszego miejsca w programie nie zajęła, ale przeżyła przygodę życia.

Więcej o: