Piłkarze PGE GKS przepraszają kibiców za zachowanie po meczu z Cracovią

Drużyna z Bełchatowa w fatalnym stylu przegrała z Cracovią 1:2. Po spotkaniu piłkarze PGE GKS wydali specjalne oświadczenie.
POLECAMY! Półmetek sezonu w ekstraklasie. PGE GKS coraz niżej!

Bełchatowianie stracili bramkę w ostatniej minucie doliczonego czasu gry. Po zwycięskim golu Vladimira Beljovicia sędzia Robert Małek zakończył spotkanie. Załamani piłkarze PGE GKS od razu opuścili boisko i nie podeszli do sektora zajmowanego przez swoich kibiców. Na forum internetowym fani PGE GKS nie zostawili na zawodnikach suchej nitki.

We wtorek piłkarze wydali oświadczenie w tej sprawie, w którym przepraszają kibiców za swoje zachowanie. Oto jego treść: "Chcemy przeprosić naszych kibiców, którzy po raz kolejny przejechali długą drogę, by nas wspierać na obcym stadionie. Już w drodze powrotnej z Krakowa, gdy nieco ochłonęliśmy, rozmawialiśmy o naszym zachowaniu, które nie powinno mieć miejsca. Prosimy jednak o wyrozumiałość. Wygrały emocje, którym trudno się dziwić po takim meczu. Mamy nadzieję, że podczas ostatnich meczów z Ruchem Chorzów i z Podbeskidziem w Bielsku-Białej kibice będą z nami. My ze swojej strony zrobimy wszystko, by Was nie zawieść"

POLECAMY! Zdegradował Widzew za korupcję. Teraz... aresztowano go za korupcję