PlusLiga Kobiet. Siatkarki Budowlanych zapraszają kibiców na Mikołajki

Łódzkie zawodniczki czują niedosyt po porażce z Aluprofem Bielsko-Biała i zapowiadają rehabilitację w następnym meczu z MKS Dąbrowa Górnicza.
POLECAMY! Wielkie kłopoty siatkarek Budowlanych. "Zmniejszyliśmy budżet o połowę"

Siatkarki Budowlanych są po trzech porażkach z rzędu. O ile w meczach z Muszynianką czy Atomem Trefl Sopot były wyraźnie słabsze, tak w spotkaniu z Aluprofem Bielsko-Biała zasłużyły przynajmniej na punkt. Łodzianki walczyły jak równy z równym z brązowym medalistą poprzedniego sezonu. - Po tym meczu zawodniczki czują wielki niedosyt. Prawdę mówiąc są wściekłe z powodu tego wyniku. Zdają sobie sprawę, że nie były gorsze od rywalek - mówi Marcin Chudzik, prezes Budowlanych.

Szanse na rehabilitacje i poprawienie pozycji w PlusLidze łodzianki będą miały w najbliższy poniedziałek. Zmierzą się wtedy u siebie z MKS Dąbrowa Górnicza (godz. 18), kolejnym kandydatem do zdobycia medalu.

Spotkanie zostanie rozegrane 5 grudnia, czyli dzień przed Mikołajkami. Na tę okazję łódzki klub szykuje - szczególnie dla najmłodszych fanów - wiele atrakcji. - Na trybunach będzie można spotkać świętych Mikołajów z upominkami - mówi Chudzik.

Budowlani przygotowali także specjalną ofertę dla szkół podstawowych i gimnazjów. Zorganizowane grupy pod opieką nauczyciela, które wcześniej zgłoszą swoją obecność na meczu (za pośrednictwem strony internetowej: budowlanilodz.pl), obejrzą spotkanie za darmo. Ceny biletów na mecz z MKS wynoszą 15 (normalny) i 10 zł (ulgowy).

Wszyscy trenerzy ery Sylwestra Cacka w Widzewie. Było ich już ośmiu