Sport.pl

Kogo kadrze Polski życzy nowy kibic reprezentacji Niemiec, Jan Tomaszewski?

- Nie będę chyba zbyt oryginalny, jak stwierdzę, że najlepiej by było, aby nasza reprezentacja trafiła na Anglię, Grecję i Irlandię - mówi Jan Tomaszewski.
POLECAMY! Artur Partyka: "Czekam na mecze z potęgami. Trafimy na Włochów i..."

Legendarny bramkarz, a obecnie poseł PiS niedawno zasłynął kolejną kontrowersyjną wypowiedzią, że podczas przyszłorocznego Euro nie będzie utożsamiał się z Polską reprezentację. Dodał też, że będzie trzymał kciuki tylko za Niemców. Na kilka godzin przed losowaniem grup mistrzostw Europy rozważa jednak najbardziej korzystny układ dla kadry Franciszka Smudy.

- Nie będę chyba zbyt oryginalny, jak stwierdzę, że najlepiej by było, aby nasza reprezentacja trafiła na Anglię, Grecję i Irlandię - mówi Tomaszewski. - Dlaczego wskazałem te zespoły? Bo Anglicy są zdecydowanie słabsi od Niemców, Włochów i nieobliczalnych Rosjan. Z trzeciego koszyka najłatwiejsza jest Grecja, bo Portugalia to taka europejska Brazylia, a Szwecja za bardzo nam nie leży. Na koniec chciałbym, aby wylosowano Irlandię, bo mimo że rozgromiła w eliminacjach Estonię, to jest drużyną w naszym zasięgu.

Tomaszewski: - Mucha będzie lepszym ministrem niż te miernoty Drzewiecki i Giersz


Więcej o:
Komentarze (6)
Kogo kadrze Polski życzy nowy kibic reprezentacji Niemiec, Jan Tomaszewski?
Zaloguj się
 • elive

  Oceniono 1 raz 1

  Tomaszewski dla mnie jest śmieciem. Zawsze lansował się na oczernianiu polskiej piłki i tym bardziej teraz kiedy mamy na to modę to już w ogóle puściły mu hamulce.

 • Gość: kuba

  Oceniono 1 raz 1

  Tomaszewski jest zazdrosny i bardzo bardzo chamski jak Polski legendarny Bramkarz moze kibicować Niemcom po prostu facet jest nie poważny.

 • darako1970

  Oceniono 1 raz 1

  Tomaszewski placze bo go nie dopuscili do koryta a swoja droga w pzpnie powinni wszystkich zmienic wlacznie ze sprzataczkami i zaostrzyc kary za korupcje

 • Gość: ?

  0

  Chcialbym Anglie i Irlandie:)

 • mirek2092

  0

  Najlepszy skład Polaków na EURO

  www.youtube.com/watch?v=MehE24wkSJQ

 • Gość: ekans

  Oceniono 2 razy -2

  Ja też kibicuję Niemcom.Wolę tym szwabom którzy reprezentują swój kraj niż tym którzy go zdradzają i grają dla Polski.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX