Ogromna impreza w Atlas Arenie! Transmisja dla 162 mln ludzi! Azja, Australia, Bałkany, Hiszpania...

Już w sobotę w Atlas Arenie zostaną rozegrane mistrzostwa świata w enduro. Sygnał telewizyjny z łódzkiej hali trafi aż do 162 mln odbiorców!
Najśmieszniejsze, najdziwniejsze i najbardziej brutalne walki MMA w historii [WIDEO]

Pod koniec listopada we włoskiej Genui najlepsi motocrossowcy globu rozpoczęli walkę o tytuł mistrza świata w enduro. Teraz rywalizacja przeniesie się do Atlas Areny.

By przekonać się o skali sobotnich zawodów, wystarczy zapoznać się z jedną liczbą. Sygnał telewizyjny trafi do... 162 mln odbiorców! - Relacje z mistrzostw będą mogli oglądać m.in. mieszkańcy Azji, Australii, Bałkanów oraz Hiszpanii i Portugalii, gdzie takie wyścigi są bardzo popularne - wylicza Filip Walotka, jeden z organizatorów sobotniej imprezy. W Atlas Arenie będą też kamery polskich stacji telewizyjnych - m.in. Polsatu Sport, TVN Turbo, Orange Sport i Eurosportu 2.

Najlepsi motocykliści będą ścigać się na specjalnym torze z przeszkodami. Żeby go ułożyć, trzeba wysypać 60 ciężarówek piasku. Zawodnicy będą ścigać się po wielkich wydmach, głazach, kamieniach czy w basenie z wodą. - To jest jeden z najtrudniejszych torów w całym cyklu - przekonuje Walotka.

Sobotnia impreza rozpocznie się o godz. 15 i potrwa aż pięć godzin.

Rycerz Bodzio nie był pierwszy! Zobacz inne szalone maskotki sportowych drużyn [WIDEO]