Żużel. Orzeł z licencją i nowym (byłym) zawodnikiem

Simon Gustafsson prawdopodobnie będzie piątym zawodnikiem, z którym Orzeł Łódź podpisze kontrakt..
Jesteś kibicem i jesteś z Łodzi? Musisz zostać fanem Facebooka Łódź - Sport.pl » POLECAMY! Siostry Radwańskie w Łodzi. Młodsza trenowała, starsza miała fochy!

Szwedzki żużlowiec w 2009 roku był czołowym zawodnikiem łódzkiego klubu. Razem ze swoim ojcem Henrikiem bronili wtedy barw pierwszoligowca. Orzeł nie wywalczył awansu, a Simon Gustaffsson nie przedłużył kontraktu i przeniósł się do Stali Gorzów. - Po roku chce do nas wrócić, dlatego podpisanie kontraktu to kwestia czasu - uważa Witold Skrzydlewski, sponsor drużyny. Do tej pory łodzianie zakontraktowali braci Mateusza i Michała Szczepaniaków, Rafała Trojanowskiego i Mariusza Fierleja.

Łódzka drużyna otrzymała licencję na występy w pierwszej lidze. Oprócz orał zgodę na udział w rozgrywkach otrzymały Lokomotive Daugavpils (Łotwa), KMŻ Lublin i GTŻ Grudziądz. Z kolei licencji odmówiono przyznania licencji: Startowi Gniezno, ROW Rybnik, ŻKS Ostrovia i Polonii Piła. Klubom przysługuje prawo do odwołania do prezydium zarządu Polskiego Związku Motorowego.

Kluby zalegają miastu ponad 2 mln zł! Najwięksi dłużnicy - Widzew i ŁKS