PlusLiga Kobiet. Słabeusz na drodze siatkarek Budowlanych

Po efektownym zwycięstwie ze Stalą Mielec siatkarki Budowlanych mają szansę na kolejne zwycięstwo za trzy punkty. W sobotę o godz. 18 zagrają na wyjeździe z outsiderem ligi AZS-em Białystok.
Jesteś kibicem i jesteś z Łodzi? Musisz zostać fanem Facebooka Łódź - Sport.pl »

Mobilizacja w Białymstoku jest ogromna. Szefowie AZS zdecydowali, że sobotnie spotkanie kibice obejrzą za darmo. To efekt fatalnej sytuacji drużyny, która z ośmioma punktami zajmuje ostatnie miejsce w tabeli.

O wiele lepszą pozycję mają siatkarki Budowlanych, które po pewnym zwycięstwie ze Stalą umocniły się na szóstym miejscu i tracą tylko punkt do piątego Pałacu Bydgoszcz.

Dla łódzkich zawodniczek spotkanie z AZS-em jest o tyle istotne, że będzie ostatnie przed rywalizacją z najsilniejszymi drużynami PlusLigi Kobiet. Kolejne zwycięstwo za trzy punkty na pewno jeszcze bardziej poprawiłoby atmosferę w drużynie przed pojedynkiem z mistrzem Polski Muszynianką, który zostanie rozegrany 14 stycznia. - Skupiamy się wyłącznie na meczu z AZS-em. Przede wszystkim musimy podejść do tego spotkania bardzo skoncentrowane. Nie może być mowy o lekceważeniu rywala - mówi Katarzyna Ciesielska, libero Budowlanych.

Antydziesiątka 2011, czyli kto zrobił najgorszą reklamę sportowi w Łódzkiem