Sport.pl

Zaproszenie na Mecz Gwiazd NBA - Gortat wspiera orkiestrę

Wyjazd na Mecz Gwiazd ligi NBA w roli dziennikarza Gortat TV - to główna atrakcja licytacji zorganizowanej przez fundację Marcina Gortata MG 13, z której cały dochód zostanie przekazany na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.
POLECAMY! Nie tylko PGE i Pepsi Arena, ale też Estadio da Gruz i Kurnik. Zobacz najbrzydsze stadiony ekstraklasy [ZDJĘCIA]

Od rana trwa zbiórka pieniędzy na WOŚP, które tym razem zostaną przeznaczone na pomoc dla ratowania życia wcześniaków oraz zakup pomp insulinowych. Jak co roku do akcji włączyło się wiele sportowców i klubów, w tym m.in. Widzew Łódź i PGE Skra Bełchatów.

Do akcji po raz kolejny włączył się także wychowanek ŁKS Marcin Gortat. Tym razem jedyny Polak grający w lidze NBA przygotował na orkiestrę wyjątkową aukcję. Założona przez Gortata fundacja "MG 13" wystawiła na licytację WOŚP zaproszenie do USA na Mecz Gwiazd ligi NBA.

Żewłakow, Ljuboja, Frankowski, Kosowski, Stilić - byli i obecni reprezentanci i gwiazdy ligi już zimą do wzięcia!

Fundacja - poza wstępem na mecz - gwarantuje zwycięzcy licytacji przelot, zakwaterowanie i wyżywienie. Ponadto, szczęśliwy zwycięzca będzie mógł wcielić się w rolę dziennikarza Gortat TV i przeprowadzić wywiady z najlepszymi koszykarzami świata.

Dodatkową atrakcją jest także możliwość tygodniowej jazdy testowej wybranym przez siebie modelem Lexusa, który wspiera fundację Gortata.

Do niedzieli do godz. 15 najwyższa złożona oferta wynosiła już ponad 30 tys. zł! Może ona jeszcze znacznie wzrosnąć, gdyż licytacja zakończy się dopiero 12 stycznia.

Mecz Gwiazd NBA odbędzie się pod koniec lutego w Orlando, czyli mieście poprzedniego klubu Gortata.

Szczegóły aukcji można znaleźć na tej stronie

Grand Prix Kobiet w Atlas Arenie! Zobacz, jakie piękne siatkarki przyjadą do Łodzi [GALERIA]


Więcej o: