Sport.pl

Siatkarka Budowlanych Łódź przed meczem z Atomem: Eldorado w Sopocie się skończyło

- Rywalki są dużo wyżej od nas w tabeli, ale ich sytuacja jest podobna. Wygląda na to, że eldorado się skończyło - mówi przed meczem z Atomem Trefl Sopot Marta Wójcik, siatkarka Budowlanych Łódź.
POLECAMY! Antydziesiątka 2011, czyli kto zrobił najgorszą reklamę sportowi w Łódzkiem

W ostatniej kolejce PlusLigi Kobiet siatkarki Budowlanych przegrały z Muszynianką 1:3. Choć łodziankom nie udało się wywalczyć z mistrzyniami kraju choćby punktu, to jednak ze swojej postawy mogą być zadowolone. W rozmowie z "Expresse Ilustrowanym" Pluta przyznaje jednak, że po meczu z Muszynianką pozostał spory niedosyt. - Jestem przede wszystkim zła. Była szansa na doprowadzenie do tie-breaku. Teraz można jednak tylko żałować, że się nie udało - twierdzi Pluta.

I dodaje: - Możemy się pocieszać, że rywalki musiały wytoczyć swoje najcięższe dzieła i aby wywieźć z Łodzi trzy punkty, musiały się sporo namęczyć. Tylko że jutro mało kto będzie o tym pamiętał.

W najbliższy weekend zajmujące szóste miejsce łodzianki zmierzą się z kolejnym kandydatem do złota, czyli Atomem Trefl. Spotkanie to zostanie rozegrane w sobotę w Sopocie. - Rywalki są dużo wyżej od nas w tabeli, ale ich sytuacja jest podobna. Wygląda na to, że eldorado się skończyło, lecz nie ma co się nad nimi użalać. Ale nie można też liczyć na to, że będzie nam przez to łatwiej. Jedziemy po punkty, bo one są nam bardzo potrzebne - kończy rozgrywająca Budowlanych.

Skra, Budowlani, ŁKS Siemens... Cały sport z Łodzi i okolic na Facebooku Łódź - Sport.pl »


Więcej o: