Sport.pl

Budowlane zapraszają na walentynkowy mecz do Atlas Areny! Do wygrania romantyczna kolacja i...!

14 lutego siatkarki Budowlanych rozegrają pierwszy mecz w fazie play-off. Tego dnia szefowie klubu zamierzają zorganizować walentynkowe show w Atlas Arenie.
W niedzielę łódzkie siatkarki wygrały z Aluprofem Bielsko-Biała 3:0 i zapewniły sobie awans do rozgrywek play-off. Zawodniczki prowadzone przez trenera Macieja Kosmola mają na koncie 21 punktów i zajmują szóste miejsce w tabeli. Tyle tylko, że przed ostatnią kolejką rundy zasadniczej mają tylko punkt przewagi nad siódmą Gwardią Wrocław i PTPS Piła (zmierzą się między sobą w najbliższy weekend). Łodzianki zagrają za to na wyjeździe z MKS Dąbrowa Górnicza.

Nie wiadomo więc, z którym rywalem Budowlane zmierzą się w pierwszej rundzie play-off. Może to być Aluprof, MKS lub Atom Trefl Sopot. Łódzki zespół wpadnie na wicemistrza Polski jeśli zakończy zasadniczą część sezonu na siódmym miejscu. Wszystko rozstrzygnie się w ostatniej kolejce. - Obojętnie, z którą drużyną zagramy, to 14 lutego planujemy zrobić efektowne show dla kibiców. Fani będą mogli wciąż udział w konkursach, w których do wygrania będą atrakcyjne nagrody - mówi Marcin Chudzik, prezes Budowlanych.

Podczas meczu w Atlas Arenie kibice będą mogli wygrać m.in. weekend dla dwóch osób w hotelu Lawendowe Termy, kolacje dla dwojga w restauracji Klub Spadkobierców, walentynkowy kosz wędlin od firmy "Grot", jednego ze sponsorów Budowlanych, oraz wiele innych niespodzianek. Bilety na wtorkowe spotkanie w cenach: 15 zł (normalny), 10 zł (ulgowy) można kupować od środy w siedzibie klubu przy ul. Skorupki, w kasach hali Atlas Areny oraz za pośrednictwem strony ebilet.pl.

Więcej o: