Sport.pl

Walentynkowe show w Atlas Arenie z siatkarkami Budowlanych coraz bliżej!

Weekend dla dwóch osób w hotelu Lawendowe Termy lub romantyczna kolacja w restauracji Klub Spadkobierców. M.in. takie nagrody będzie można wygrać podczas wtorkowego meczu play-off siatkarek Budowlanych w Atlas Arenie.
W sobotę łódzkie zawodniczki rozegrają ostatni mecz w rundzie zasadniczej. Na wyjeździe zmierzą się z MKS Dąbrowa Górnicza (godz. 17). Obie drużyny mają zapewniony udział w rozgrywkach play-off, ale nie wiadomo jeszcze, z których miejsc przystąpią do fazy finałowej.

Po meczu w Dąbrowie siatkarki prowadzone przez Macieja Kosmola nie będą miały nawet jednego dnia wolnego. W niedzielę i w poniedziałek będą już bowiem trenować w Atlas Arenie, w której 14 lutego o godz. 18 zagrają pierwszy mecz w fazie play-off. Z powodu wyrównanej tabeli PlusLigi Kobiet rywal łodzianek może być znany najpóźniej w niedzielę.

Pierwsza runda play-off będzie rozgrywana w innym systemie niż w poprzednim sezonie, bo do dwóch wygranych meczów.

Z okazji wtorkowego spotkania, szefowie łódzkiego klubu planują tzw. walentynkowe show. Zostaną zorganizowane konkursy dla kibiców, w których do wygrania będą atrakcyjne nagrody: weekend dla dwóch osób w hotelu Lawendowe Termy w Uniejowie, romantyczna kolacja dla dwojga w restauracji Klub Spadkobierców przy ul. Piotrkowskiej, walentynkowy kosz wędlin od firmy "Grot", jednego ze sponsorów Budowlanych oraz kalendarze z podpisami łódzkich zawodniczek. W dodatku przed meczem zostanie rozrzuconych kilka tysięcy balonów. - Mam nadzieję, że ostatnie niskie temperatury nie odstraszą kibiców od przyjścia do Atlas Areny - mówi Marcin Chudzik, prezes Budowlanych. - Zapewniamy fajną zabawę i wielkie sportowe emocje. Atrakcji dla naszych sympatyków na pewno nie zabraknie.

Dla siatkarek Budowlanych będzie to czwarty mecz w historii w Atlas Arenie. Trzy poprzednie pojedynki: dwa z MKS Dąbrowa Górnicza w 2010 r., o brązowy medal i z Carnaghi Villa-Cortese w Lidze Mistrzyń, zakończyły się jednak porażkami łodzianek.

Z marketingowego punktu widzenia, mecze Budowlanych w jednej z najnowocześniejszych hal w Polsce, okazywały się wielkimi sukcesami. Za każdym razem na trybunach zasiadało po kilka tysięcy widzów. Największym zainteresowaniem cieszyły się spotkania z MKS dwa lata temu, które w sumie oglądało 17 tys. fanów!

Bilety na wtorkowe spotkanie można kupować: w siedzibie klubu przy ul. ks. Skorupki, a także w Atlas Arenie oraz za pośrednictwem strony ebilet.pl. Wejściówki kosztują: 15 zł (normalny), 10 zł (ulgowy). Obowiązuje też "walentynkowy" bilet dla par z 20 proc. zniżką: 24 zł (normalny) 16 (ulgowy).

Więcej o: