Niezwykła prezentacja Budowlanych. Zobacz przystojnych rugbistów w basenie i... na zjeżdżalni [ZDJĘCIA + WIDEO]

Niecodzienną prezentację przed rundą wiosenną ekstraligi mieli rugbiści Blach Pruszyński Budowlani. Główni kandydaci do złota zaprezentowali się w Aquaparku Fala w samych slipkach i... zobaczcie sami.
W najbliższy weekend zostaną wznowione rozgrywki ekstraligi rugbistów. Faworytem rozgrywek są Budowlani, którzy w dotychczasowym sezonie wygrali wszystkie osiem spotkań. W pierwszej wiosennej kolejce łodzianie zmierzą się w hitowym spotkaniu z drugą w tabeli Arką Gdynia, które może ich przybliżyć do odzyskania upragnionego tytułu.

Przed rozpoczęciem rundy wiosennej i niezwykle ważnym starciem z Arką zorganizowano prezentację drużyny. Dodajmy, prezentację niezwykłą. Zamiast tradycyjnego odczytywania nazwisk zawodników np. na środku boiska czy w sali konferencyjnej, dziennikarzy i kibiców zaproszono do łódzkiego Aquaparku Fala. Tam na basenie czekało już ponad 20 rugbistów, ustawionych w kolejce przed zjeżdżalnią, w samych slipkach i z pontonami w ręku.

Gdy menadżerka Joanna Madej przedstawiała kolejnego zawodnika, ten wskakiwał na zjeżdżalnię na pontonie i po chwili lądował w basenie. Gdy nura do wody dali już wszyscy, drużyna wraz ze sztabem szkoleniowym zebrała się obok basenu i pozowała do wspólnych zdjęć. - Bardzo fajny pomysł na prezentację, takie urozmaicenia są zawsze ciekawe - stwierdził Mirosław Żórawski, trener Budowlanych.Warto podkreślić, że nowy był nie tylko pomysł na prezentację. Od rundy wiosennej łodzianie po raz pierwszy grać będą z nazwiskami na plecach (do tej pory na koszulce widniał tylko numer). Zmieniono również wygląd strojów - z przodu koszulki będą miały niebieski kolor, a z tyłu czerwony, na spodenkach barwy będą zaś odwrócone.

Czy równie efektownie, co na basenie, Budowlani zaprezentują się także na boisku? O tym przekonamy się już w najbliższą sobotę. Spotkanie z Arką Gdynia zaplanowano na godz. 15.