Sport.pl

"Grot" zostaje z siatkarkami Budowlanych Łódź. Chce walczyć o pierwszą czwórkę

Zakłady Przemysłu Mięsnego "Grot" są pierwszym z najważniejszych sponsorów Budowlanych Łódź, którzy przedłużyli umowę na następny rok.
- Mam nadzieję, że poprzedni sezon odejdzie szybko w zapomnienie, a w nowym będziemy walczyć o najwyższe cele, czyli miejsca 1.-4. Trzeba stawiać sobie jak najwyższe cele. Jest nam bardzo miło, że możemy w tym pomóc - zapowiedział Artur Grot, współwłaściciel firmy. Przypomnijmy, że w zakończonych rozgrywkach łódzkie siatkarski zajęły ósme miejsce, najgorsze w trzyletnich występach w PlusLidze Kobiet.

Marcin Chudzik, prezes Budowlanych, podkreślił, że Grot jest jednym z czterech sponsorów (obok Mostów Łódź, SNS-u Trading i Organiki), którzy pomagają klubowi od początku jego istnienia, czyli od sześciu lat. - Zaczynaliśmy razem jeszcze w III lidze - przypomniał. I dodał, że suma zapisana w nowej umowie jest najwyższa w historii.

Żeby jednak walczyć o medale, potrzebny jest większy budżet. - Brakuje nam dwóch sponsorów głównych na poziomie Grota lub jednego większego. Prowadzimy jeszcze rozmowy z dwiema firmami, które chcą nam pomagać. Jest szansa, że któraś zostanie naszym sponsorem tytularnym.- ujawnił Chudzik.

Więcej o:
Komentarze (1)
"Grot" zostaje z siatkarkami Budowlanych Łódź. Chce walczyć o pierwszą czwórkę
Zaloguj się
  • Gość: M

    Oceniono 2 razy 2

    Budowlani Łódź - jedyny łódzki klub,którego nie musimy się wstydzić!Brawo siatkarki!! brawo rugbyści!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX