Amerykańska Bestia śmieje się z Pudzianowskiego: "Uderzasz jak dziewczyna. Poznaj... Mariannę!". Śmieszne? [WIDEO]

12 maja w Atlas Arenie odbędzie się 19. gala KSW. Głównym wydarzeniem wieczoru będzie walka Mariusza Pudzianowskim z Bobem "Bestią" Sappem.
Potężny Amerykanin pochodzący z Kolorado Springs (mierzy ponad 190 cm, waży 140 kg) od kilkunastu dni jest w Polsce. Sporo czasu poświęca na promocję majowego pojedynku z Pudzianowskim. Praktycznie przy każdej okazji wyśmiewa się z pięciokrotnego mistrza świata strongmanów.

Podczas wideokonferencji w warszawskim klubie "Goryl we mgle" Sapp przedstawił Polakowi dmuchaną lalkę z doklejoną twarzą "Pudziana". - W Polsce jest wiele pięknych kobiet, ale słyszałem, że jesteś singlem. Poznałem jedną panią, która chce ci powiedzieć "cześć". To Marianna, twoja nowa dziewczyna - prowokował Sapp.

Z kolei na swoim kanale na serwisie YouTube federacja KSW umieściła krótki filmik o nazwie "Bob Sapp nadchodzi". Amerykański kolos jest w swoim żywiole. Wygłupia i naśmiewa się z siły polskiego zawodnika. Przy muzyce z "Rocky'ego" pożera jajka w skorupkach, a chwilę później udaje, że ciągnie na linie ciężarówki. Na koniec przykłada na twarz przedziurawione zdjęcie Pudzianowskiego i piskliwym głosem wyje "I'm strong".Ostatnio furorę w internecie robi kolejne nagranie z Sappem w roli głównej, który drwi z Pudziana. Tym razem "rozmawia" z... Marianną, "dziewczyną" byłego strongmana. Śmieszne? Oceńcie sami.