M-Styl zwycięzcą XXVII edycji Amatorskiej Ligi Koszykówki CNBA

W finale M-Styl pokonał drużynę Sport Ekspert. MVP finału został Piotr Kacprzak
Mecz rozegrany został w hali Parkowej przy ul. Małachowskiego. Faworytem była drużyna M-Styl, która grała w pięciu ostatnich finałach CNBA. Za to Sport Ekspert to beniaminek ligi.

I już po pierwszej kwarcie było to widać, bo faworyci wygrali ją 23:2. W kolejnej też byli lepsi - było 19:12. Druga część była już bardziej wyrównana. W trzeciej kwarcie obudził się najlepszy zawodnik Sport Ekspertu - Przemysław Grabowski - jednak to było za mało aby myśleć o dogonieniu rywali i ta kwarta zakończyła się ponownie wygraną M-Stylu 20:15. W ostatniej kwarcie kibice oglądali wiele efektownych akcji, między innymi wsad Piotra Kacprzaka oraz celne trójki w wykonaniu zawodników podkoszowych.

Kacprzak został wybrany MVP finału - zdobył 21 punktów i miał aż 21 zbiórek. W przeciwnej drużynie wyróżnił się Michał Chrakowiecki, który zdobył 17 punktów. Po meczu finałowym odbyło się uroczyste wręczenie nagród w klubie Bedroom przy ul. Moniuszki. Liga odbyła się dzięki dofinansowaniu Urzędu Miasta Łodzi. Sponsorzy i partnerzy: Społeczna Akademia Nauk, ADS Music & Sport, Restauracja Orchidea, Zet Kreska, Łódzki Związek Koszykówki, Klub Sportowy Społem Łódź.