Sport.pl

Wielkie wyróżnienie siatkarki Budowlanych Łódź. Aleksandra Sikorska zagra w reprezentacji Polski w prestiżowym turnieju

Aleksandra Sikorska, środkowa Budowlanych Łódź, zagra w silnie obsadzonym turnieju o Puchar Jelcyna
Sikorska, wychowanka Sparty Warszawa, kilka dni temu podpisała kontrakt z Budowlanymi. 19-letnia środkowa ma w klubie rywalizować z mistrzynią Europy Sylwią Pycią i byłą kadrowiczką Dominiką Koczorowską. Okazało się, że najmłodsza z tej trójki znalazła się w reprezentacji, która od środy będzie występować w silnie obsadzonym turnieju o Puchar Jelcyna. Oprócz Polski w Jekaterynburgu zagrają w nim Rosja, Brazylia, Włochy i Kuba.

W kadrze była też inna łodzianka Ewelina Mikołajewska, lecz nie znalazła się w 12-osobowym składzie. Budowlani rozpoczną przygotowania do sezonu na początku sierpnia.

Oto kadra Polski: 1. Krystyna Strasz (MKS Tauron Dąbrowa Górnicza), 2. Aleksandra Wójcik (SMS PZPS Sosnowiec), 3. Ewelina Sieczka (Aluprof Bielsko-Biała), 4. Kinga Kasprzak (BPS Bank Muszynianka), 5. Aleksandra Sikorska (Budowlani), 6. Ewelina Tobiasz (SMS PZPS Sosnowiec), 7. Joanna Wołosz (Aluprof), 8. Maja Tokarska (Atom Trefl Sopot), 9. Paulina Głaz (Sparta Warszawa), 10. Zuzanna Czyżnielewska (Pałac Bydgoszcz), 11. Iga Chojnacka (Legionovia), 12. Agnieszka Kąkolewska (SMS PZPS Sosnowiec)

Więcej o:
Skomentuj:
Wielkie wyróżnienie siatkarki Budowlanych Łódź. Aleksandra Sikorska zagra w reprezentacji Polski w prestiżowym turnieju
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX