Piłka ręczna. Drużyny z Piotrkowa wciąż bez punktów

W drugiej kolejce ekstraklasy piłkarze i piłkarki ręczne z Piotrkowa doznali drugiej porażki.
Po porażce na inaugurację ze Stalą Mielce w drugiej kolejce PGNiG Superligi mężczyzn szczypiorniści Piotrkowianina pojechali do Szczecina na mecz z Pogonią. Spotkanie beniaminków wyrównane było tylko w pierwszej połowie. Już pod jej koniec gospodarze osiągnęli jednak kilkubramkową przewagę, którą w drugiej części gry jeszcze powiększyli.

Pogoń - Piotrkowianin 33:28 (14:12)

Najwięcej bramek dla Piotrkowianina: Trojanowski 6, Pilitowski 5.

Bez punktu pozostają także piłkarki ręczne Piotrcovii, która po porażce z broniącym tytułu Łączpolem Gdynia tym razem musiały uznać wyższość Startu Elbląg. Od początku spotkania wyraźną przewagę miały gospodynie, które pod koniec pierwszej połowy prowadził już 15:8. W kolejnych minutach piotrkowiankom udało się zmniejszyć straty do dwóch bramek, ale na więcej stać ich już nie było. W drugiej połowie elblążanki prowadziły już nawet dziewięcioma golami (27:18), ale pod koniec spuściły nieco z tonu i rywalkom udało się zmniejszyć rozmiary porażki do czterech trafień.

Start - Piotrcovia 30:26 (16:14)

Najwięcej bramek dla Piotrcovii: Szafnicka 7, Waga, Krzysztoszek po 4.