Sport.pl

Walka Andrzeja Gołoty z Riddick'iem Bowe w Łodzi przełożona. Zamiast niej dojdzie do starcia z Przemysławem Saletą?

Gala wrestlingowa ?Unfinished business - Wyrównanie rachunków? z udziałem Andrzeja Gołoty i Riddicka Bowe w łódzkiej Atlas Arenie, nie odbędzie się w planowanym terminie.
Oficjalny termin przesunięcia imprezy, to kontuzja byłego mistrza wagi ciężkiej w boksie. Amerykanin miał ponoć doznać kontuzji barku podczas jednego z treningów. Według lekarzy czeka go kilkutygodniowe leczenie, a później dłuższa rehabilitacja.

Przypomnijmy, że początkowo planowano, że gala odbędzie się 3 listopada w łódzkiej Atlas Arenie. Pojedynek miał odbyć się w klatce, na zasadach MMA z elementami wrestlingu. Gołota i Bowe w czasie karier bokserskich spotkali się na ringu dwa razy. Obie walki kończyły się dyskwalifikacją Polaka, który uderzał rywala poniżej pasa. Rivarly Chamionship Wrestling, organizator imprezy, ma poinformować o nowym terminie pojedynku.

Nieoficjalnie mówi się jednak, że powód przełożenia gali wrestlingowej jest inny. Według ostatnich informacji pod koniec tego roku miałoby dojść do walki bokserskiej Andrzeja Gołoty z Przemysławem Saletą. Nie wiadomo jeszcze, w jakim mieście, miałoby dojść do tego pojedynku.

Więcej o:
Komentarze (1)
Walka Andrzeja Gołoty z Riddick'iem Bowe w Łodzi przełożona. Zamiast niej dojdzie do starcia z Przemysławem Saletą?
Zaloguj się
  • universal_soldier

    Oceniono 2 razy 2

    "Unfinished business", czyli jak sobie dorobić do sportowej emerytury. Nie mam nic przeciwko klubowi seniora MMA, ale może zamiast Atlas Areny - stadion Startu przy okazji Moto Weteran Bazaru :-) Wszystko w klimacie oldskulowym....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX