Przegrane Piotrcovii i Piotrkowianina

Drużyny z Piotrkowa nie będą miło wspominać sobotnich meczów ekstraklasy.
Piotrcovia wciąż pozostaje jedynym zespołem, który w ekstraklasie kobiet nie zdobył jeszcze ani punktu. Tym razem piotrkowianki przegrały w Kielcach z KSS, odnosząc tym samym czwartą porażkę w sezonie. Do szczęścia zabrakło jednak nie wiele, gdyż jeszcze kilka minut przed końcem na tablicy wyników widniał remis. W decydujących sekundach przyjezdne popełniły jednak kilka błędów i ostatecznie przegrały w Kielcach 28:31.

KSS - Piotrcovia 31:28 (12:13)

Najwięcej bramek dla Piotrcovii: Wypych 9, Rol 5, Kopertowska 4.

Swój mecz przegrał także Piotrkowianin, którego we własnej hali ograł Powen Zabrze. Spotkanie od początku ułożyło się po myśli gości, którzy po 10 minutach gry prowadzili 5:1. Zabrzanie uzyskanej przewagi nie oddali już do końca, a pojedynek w hali Relax zakończył się ich wygraną 23:22.

Piotrkowianin - Powen 22:23 (8:11)

Najwięcej bramek dla Piotrkowianina: Miszka, Tórz po 7.