Piotrcovia wreszcie zwycięska. Pokonała Sambor Tczew

Piłkarki ręczne Piotrcovii zanotowały pierwsze zwycięstwo w sezonie. W sobotę podopieczne Inny Krzysztoszek ograły we własnej hali beniaminka z Tczewa 28:26 (16:11).
Po czterech wyjazdowych porażkach z rzędu piłkarki ręczne Piotrcovii zagrały wreszcie przed własną publicznością. W 5. kolejce PGNiG Superligi do hali Relax przyjechał beniaminek z Tczewa, dlatego okazja do przełamania złej serii była wręcz wymarzona. I piotrkowianki ją wykorzystały. Od początku spotkania na prowadzeniu były gospodynie, które wraz z upływającym czasem powiększały swoją przewagę. Do przerwy Piotrcovia prowadziła pięcioma golami, ale już po dziesięciu minutach drugiej części gry wygrywała 21:13. Wysokie prowadzenie utrzymywała jeszcze do 50. min. W końcówce drużyna z Tczewa rzuciła się do odrabiania strat, ale na uratowanie choćby punktu było już za późno.

Piotrcovia - Sambor 28:26 (16:11)

Najwięcej bramek dla Piotrcovii: Wypych 8, Waga 6, Kopertowska 4.