Sport.pl

Piotr Świerczewski, były piłkarz i menedżer ŁKS: - Zbigniew Boniek doda świeżej krwi do PZPN

- Zbyszek Boniek to twarz polskiej piłki na świat. Kto ma rozmawiać z władzami UEFA jak nie Boniek, który jest przyjacielem Michela Platiniego - mówi Piotr Świerczewski, były piłkarz i menedżer ŁKS, a obecnie trener Motoru Lublin.
- Zmiany w PZPN były po prostu niezbędne. Nie tylko na stanowisku prezesa, ale także w samych władzach. Musi zmienić się zarząd i składy komisji - mówi Świerczewski. - Nie może być, aby przez wiele lat w PZPN zasiadały ciągle te same osoby.

I dodaje: - Wierzę, że Zbyszek wpuści nieco świeżej krwi do piłkarskiej centrali.

Dla Świerczewskiego ogromnym zaskoczeniem jest przedostatnie miejsce Zdzisława Kręciny. - Trudno to inaczej skomentować, jak tylko sporą sensację. Spodziewałem się, że przegra już na samym starcie z kretesem, ale znalazł się nawet w drugiej turze wyborów - kończy Świerczewski.

Więcej o:
Komentarze (1)
Piotr Świerczewski, były piłkarz i menedżer ŁKS: - Zbigniew Boniek doda świeżej krwi do PZPN
Zaloguj się
  • darako1970

    Oceniono 1 raz 1

    A moim zdaniem Zibi nahabi ile się da i powie dowidzenia ,przypomnijcie sobie co robił Boniek na mistrzostwach swiata w 2002 w korei a póżniej jak wygryzl Englera z funkci selekcjonera co skończyło się dla niego klapą .Młodzi tego nie pamiętają a teraz wielki powrot Bońka.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX