Sport.pl

Piotrkowianin gra z MMTS Kwidzyn. Nowy trener już wybrany, ale jeszcze nie zadebiutuje

MMTS Kwidzyn będzie ostatnim rywalem Piotrkowianina w pierwszej fazie rundy zasadniczej. Drużynę jednorazowo poprowadzi kierownik Wojciech Furman. Najprawdopodobniej w poniedziałek nowym szkoleniowcem zostanie jednak Tadeusz Jednoróg
Po 11. kolejkach piotrkowianie zajmują w tabeli dziesiąte miejsce. Z powodu słabych wyników, ale także i konfliktu z drużyną w środę z posadą trenera pożegnał się Krzysztof Przybylski. Jego zastępcą zostanie Tadeusz Jednoróg. 57-letni szkoleniowiec w przeszłości był trenerem m.in. Chrobrego Głogów, Śląska Wrocław i Miedzi Legnica, a ostatnio prowadził drugoligową Żagiew Dzierżoniów.

Jednoróg umowę z Piotrkowianinem podpisze najprawdopodobniej w poniedziałek. W sobotnim meczu z MMTS Kwidzyn drużynę poprowadzi dotychczasowy kierownik drużyny, Wojciech Furman.

Faworytem sobotniego spotkania (początek o godz. 17) będzie grający przed własną publicznością MMTS, który przed ostatnią kolejką pierwszej rundy sezonu zasadniczego zajmuje w tabeli czwartą pozycję i wyprzedza drużynę z Piotrkowa o dziewięć punktów.

Więcej o: