Łódzki Hokej zakończył rundę zasadniczą ligi na trzecim miejscu

Nie powiódł się więc atak drużyny Łódzki Hokej na pierwsze miejsce Hokejowej Ligi Open. Zdecydowała o tym porażka w ostatnim turnieju
Oto wyniki ostatniej serii meczów HLO, które zostały rozegrane w łódzkiej Bombonierce: Łódzki Hokej - Oliwa Gdańsk 4:3 po rzutach karnych (bramki Arkadiusz Witczak 3, w tym decydujący karny, Jakub Darol), Warsaw Capitals - Oliwa 7:6 (po karnych), Łódzki Hokej - Capitals 4:5 (bramki Tomasz Bartoszewicz 2, Tomasz Żmudziński i Paweł Pełzowski).

Drużyna Łódzki Hokej grała w składzie: Jarosław Cylke i Sławomir Koziorowski (bramkarze), Tomasz Kurowski, Tomasz Matuszewski, Jakub Darol, Tadeusz Raczyński, Arkadiusz Witczak, Artur Niedzielski, Daniel Rozwadowski, Paweł Pełzowski, Marcin Gawin, Kamil Świerczewski, Jacek Sułek, Tomasz Żmudziński, Maciej Matusiak, Jan Rodziewicz, Tomasz Bartoszewski i Sławomir Olkiewicz.

Tabela po rundzie zasadniczej: 1. Capitals - 18 pkt, 2. Mad Dogs Sopot - 16, 3. Łódzki Hokej - 15, 4. Oliwa - 14, 5. Bydgoski Hokej - 12, 6. Dragons Gdańsk - 4, 7. ŁKH Łódź - 3, 8. ADH Białystok - 2.

23 i 24 marca odbędzie się w Łodzi jeden z dwóch turniejów półfinałowych, w którym Łódzki Hokej zmierzy się z kolejnymi zespołami z Wybrzeża - Dzikimi Psami i Smokami. Jego stawką będzie awans do finałowej czwórki. W przyszłym sezonie HLO ma zostać włączona w struktury PZHL i stanie się jedną z grup II ligi, obok istniejących już teraz grup małopolskiej i wielkopolskiej.