Master Pharm nowym sponsorem tytularnym Budowlanych Łódź!

Poznaliśmy nowego głównego sponsora rugbistów Budowlanych Łódź! Została nim firma Master Pharm, której nazwa znajdzie się nie tylko na koszulkach zawodników, ale i w nazwie klubu.
Szefowie klubu od dłuższego czasu prowadzili rozmowy z potencjalnym następcą firmy Blachy Pruszyński, która zrezygnowała ze sponsorowania Budowlanych. Negocjacje zakończyły się sukcesem, dzięki czemu w czwartek mogliśmy wreszcie poznać skrywaną w tajemnicy nazwę nowego sponsora.

Został nim Master Pharm. To łódzka firma będąca jednym z największych polskich producentów kontraktowych nowoczesnych suplementów diety, opartych na własnych recepturach. - Z tą firmą współpracowaliśmy nieoficjalnie już od jakiegoś czasu. Teraz nadeszła pora na kolejny etap, nie tylko pod kątem sponsoringu, ale i dalszego rozwoju współpracy - mówi Krzysztof Serafin, prezes Budowlanych.

Kwota, jaką Master Pharm wesprze Budowlanych, pozostaje tajemnicą. Podobno jest ona jednak większa od tej, jaką rugbiści otrzymywali od Blachy Pruszyński.