Inauguracja rugbistów Budowlanych Łódź znów przełożona. Zaczną hitem z Lechią

Nie dojdzie do zaplanowanego na najbliższą sobotę spotkania Master Pharm Budowlanych Łódź z Pogonią w Siedlcach. Pierwszy mecz łódzkich rugbistów w rundzie wiosennej został odwołany już po raz drugi.
Początkowo spotkanie miało zostać rozegrane tydzień temu, ale na prośbę klubu z Siedlec, który obawiał się ataku zimy, zostało przełożone. Rugbiści mieli zagrać w najbliższą sobotę, ale aura ponownie pokrzyżowała im szyki. Co prawda w ostateczności mecz mógłby się odbyć, ale trenerzy obu drużyn nie chcą ryzykować gry na zmrożonym boisku, bo to mogłoby zakończyć się kontuzjami zawodników. W związku z tym zapadła decyzja, że mecz zostanie rozegrany w innym terminie, najprawdopodobniej w kwietniu.

Budowlani występy w rundzie wiosennej rozpoczną więc dopiero w przyszłym tygodniu. I od razu będzie to mecz na szczycie. Ich przeciwnikiem będzie bowiem Lechia Gdańsk, czyli główny obok Arki Gdynia rywal w walce o złoto. Dodatkowego smaczku rywalizacji dodaje to, że spotkanie zostanie rozegrane na stadionie przy al. Piłsudskiego.