Sport.pl

Jerzy Janowicz. Najpierw Puchar Davisa, później "pokazówka" z Kubotem

Jerzy Janowicz będzie liderem reprezentacji Polski, która w piątek rozpocznie rywalizację z RPA w Pucharze Davisa. Kilka dni później 22-letni tenisista z Łodzi zagra w pokazowym meczu podczas turnieju BNP Parbias Katowice Open.
Spotkanie z RPA ma dla Polski niezwykle ważne znaczenie. W przypadku wygranej nasi tenisiści zagrają bowiem we wrześniu w barażach o grupę światową. 24-letni Janowicz będzie liderem reprezentacji Polski, a oprócz niego przeciwko RPA zagrają także Łukasz Kubot oraz debliści Mariusz Fyrstenberg i Marcin Matkowski.

Dzień po zakończeniu rywalizacji z RPA, czyli w poniedziałek, łódzki tenisista rozegra pokazowe spotkanie z Kubotem podczas turnieju BNP Paribas Katowice Open (z pulą nagród 235 tys. dolarów). Mecz rozpocznie się o godz. 17.30. Oprócz Janowicza i Kubota pokazowe spotkania w dwóch pierwszych dniach turnieju rozegrają także Agnieszka Radwańska, która wystąpi w grze mieszanej, a także Fyrstenberg i Matkowski, którzy będą odbijać piłki z niepełnosprawnymi graczami na wózkach.

Więcej o:
Komentarze (3)
Jerzy Janowicz. Najpierw Puchar Davisa, później "pokazówka" z Kubotem
Zaloguj się
  • stefan-50

    0

    "Jerzy Janowicz będzie liderem reprezentacji Polski, która w piątek rozpocznie rywalizację z RPA w Pucharze Davisa. Kilka dni później 22-letni tenisista z Łodzi zagra w pokazowym meczu podczas turnieju BNP Parbias Katowice Open."

    " 24-letni Janowicz będzie liderem reprezentacji Polski"

    To ile w końcu Janowicz ma lat ?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX