To już pewne! Budowlani Łódź do końca sezonu grać będą przy al. Piłsudskiego

Zgodnie z naszymi informacjami rugbiści Master Pharm Budowlanych Łódź wszystkie mecze w roli gospodarza rozegrają w tym sezonie na stadionie przy al. Piłsudskiego.
W czwartek napisaliśmy, że rugbiści Budowlanych do końca sezonu mają korzystać ze stadionu, na którym na co dzień występują piłkarze Widzewa (więcej tutaj). Tak też będzie, a ostateczne decyzje w tej sprawie zapadły podczas spotkania szefów klubu z MOSiR.

Pierwszy mecz na nowym stadionie Budowlani rozegrają 27 kwietnia o godz. 17, gdy do Łodzi przyjedzie Posnania. W sezonie zasadniczym czekają ich jeszcze pojedynki z Lechią (11/12 maja) i Budowlanymi Lublin (18/19 maja). Jedynie to ostatnie spotkanie koliduje z piłkarzami Widzewa, którzy wówczas grać będą u siebie z Lechią Gdańsk. W klubie z ul. Górniczej zdają sobie jednak sprawę, że priorytetem dla MOSiR-u jest Widzew i zapewniają, że dostosują się do terminarza piłkarzy.

- Poza trzema meczami w sezonie zasadniczym na stadionie przy al. Piłsudskiego możemy zagrać co najwyżej jeszcze trzy kolejne: półfinał i finał ligi oraz półfinał pucharu. Wszystkie te spotkania będą jednak rozegrane w czerwcu, gdy piłkarze zakończą już sezon. Dlatego jestem pewien, że wszystko uda się pogodzić - przekonuje Krzysztof Serafin, prezes Budowlanych.