Zobacz sesję zdjęciową Karoliny Owczarz, pięknej łódzkiej bokserki, dla magazynu "Gentleman" [GALERIA]

Karolina Owczarz, 20-letnia łódzka bokserka, wzięła udział w sesji zdjęciowej do kwietniowego magazyny dla mężczyzn "Gentleman"
Łódzka bokserka zdobyła popularność dzięki meksykańskiemu reality show "Todas contra Mexico", w którym wzięła udział. Na zawodowym ringu stoczyła cztery walki, w których za każdym razem triumfowała.

W kwietniowym magazynie Gentleman ukazała się sesja zdjęciowa z udziałem Owczarz. Jej autorką jest Katarzyna Paskuda. - To była jedna z wielu sesji, w których uczestniczyłam, było bardzo miło. Nie traktuję tego jednak jak drogi do kariery fotomedelki. Nigdy nie miałam większego problemu ze stawaniem przed obiektywem i do tej pory tak jest - mówi Owczarz.

Jerzy Mosoń, redaktor naczelny "Gentlemana", stwierdził, że do kwietniowego wydania szukał kobiety, która nie jest piosenkarką, aktorką czy prezenterką. - One wszystkie już gościły na naszych łamach i zachwycały. Począwszy od dziewczęcych Marii Niklińskiej czy Magdy Lamparskiej, skończywszy na kobietach o wyjątkowej klasie: Annie Popek, Omenie Mensah czy kipiącej seksapilem Natalii Siwiec - mówi Mosoń.

I dodaje: - Prawdziwym wyzwaniem jest pokazanie właśnie bokserki o naturalnej urodzie i światopoglądzie, niezmąconym przez show-biznes, i to w taki sposób, by czytelnik dostrzegł jej dwa oblicza: kobiece oraz to sportowe. Jestem przekonany, że udało się to zarówno fotograficzce Kasi Paskudzie, jak i dziennikarzowi Juliuszowi Bolkowi, który kontynuuje cykl "Kobiety, które kochamy".