Wielkie granie z Fundacją Mariusza Wlazłego

Kilkaset młodych siatkarzy wzięło udział w III turnieju organizowanym przez Fundację Mariusza Wlazłego.
Celem programu "Volley Project" jest pomoc dzieciom, które nie mogą trenować i grać w klubach. Impreza odbyła się w hali sportowej w Wieluniu, a drużyny ze szkół podstawowych i gimnazjum rywalizowały w pięciu kategoriach. Oto wyniki:

Gimnazja dziewczynki

1. Gimnazjum Załęcze (skład: Patrycja Cieśla, Aleksandra Ścigała, Paulina Drab, Izabela Mordal, Daria Jarząb, Magdalena Mordal, Dominika Patyk, Kornelia Kaczmarek, Justyna Napieraj, Aneta Kępińska, Wiktoria Drab)

2. Gimnazjum Skomlin 1 (Maria Małycha, Eliza Strychalska, Sara Kryściak, Karolina Rosak, Dominika Zawada, Emilia Piotrowicz, Paulina Kik)

3. Gimnazjum Kazik 1 Wieluń (Natalia Strończyńska, Martyna Ziębińska, Martyna Lach, Daria Podyma, Weronika Kubiaczyk, Dominika Lis, Joanna Harajda, Katarzyna Waloch, Maja Pękała, Katarzyna Szrymańska)

Szkoły Podstawowe

klasy VI (dziewczynki)

1. Volleyholiczki SP4 Wieluń (Monika Marczewska, Paulina Kubacka, Ala Kacprzycka, Julia Sułkowska, Iga Pieryszek)

2. Volley Team Mokrsko (Paulina Mikulska, Kinga Stepień, Katarzyna Prygiel, Aleksandra Wosiewicz, Dominika Wodziak)

3. Iskry Ruda (Agata Majtyka, Klaudia Matyja, Klaudia Ptak, Sandra Siódmak)

klasy VI (chłopcy)

1. Piast - Ruda (Łukasz Dydona, Dawid Perdaszek, Robert Telega, Damian Paś, Maciej Papierkowski)

2. Ogólnie cywilizowani Kurów (Amadeusz Urbanek, Jakub Nagły, Damian Dzięcioł)

3. FC po zgrzewce Mokrsko (Filip Ciura, Adam Wójcik, Adrian Koch, Dawid Światły)

klasy IV-V - dziewczynki

1. Iskierki Załęcze (Klaudia Ignasiak, Zuzanna Zdziebko, Oliwia Kowal, Katarzyna Cieślak, Monika Morda)

2. Szalone 2 Skomlin (Katarzyna Lipieta, Katarzyna Wiktorek, Wiktoria Wieczorek, Patrycja Szewczyk)

3. Dzikie koty Ruda (Anna Sztuka, Aleksandra Janas, Joanna Więcław, Karolina Majtyka)

klasy IV-V - chłopcy

1. Złodzieje czasu Kurów (Hubert Urbanek, Hubert Spodymek, Norbert Spychała, Dawid Porażka)

2. Złote lwy Załęcze (Patryk Nowak, Mateusz Sobel, Norbert Wilkosz)

3. Skejterzy Załęcze (Marcin Smolarz, Adrian Jeziorski, Roman Białek, Szymon Białek)

Najlepsi w swoich zespołach:

Gimnazja - dziewczynki: Aleksandra Ścigała, Kinga Trójnicz, Maja Pękala, Paulina Tomczyk, Dominika Wajs, Paulina Golańska

Szkoły Podstawowe - klasy VI: Paulina Kubacka, Paulina Mikulska, Sandra Siódmak, Wiktoria Walaszczyk, Weronika Wasilewska, Weronika Fraszek, Klaudia Głuszek, Nicola Szczukiecka, Natalia Wiśniewska, Wiktoria Kędzia, Weronika Pietrzak;

Szkoły Podstawowe - klasy IV-V: Oliwia Kowal, Kasia Wiktorek, Aleksandra Jansa, Zuzia Klimaszewska, Dominika Włodarczyk, Klaudia Porażka, Iza Musiał, Julia Paduszyńska, Wiktoria Napieraj; Dawid Perdaszek, Jakub Nagły, Filip Ciura, Damian Wesołowski, Damian Gniła, Mateusz Chudy, Filip Ciechański, Hubert Urbanek, Patryk Nowak, Marcin Smolarz, Kordian Janicki, Wiktor Pakuła

Więcej o turnieju na stronie internetowej fundacji Mariusza Wlazłego

Więcej o: