Ruszyły zapisy na Marcin Gortat Camp 2013

Rozpoczęły się zapisy do kolejnej edycji Marcin Gortat Camp. W najbliższe wakacje dojdzie do nich w czterech miastach, w tym w rodzinnej Łodzi, do której koszykarz zawita 17 lipca.
W tym roku spotkań z Marcinem Gortatem będzie mniej, bo cztery. Treningi odbędą się jednak w dwóch grupach wiekowych (9-13 i 14-17 lat). - Dodatkową atrakcją będzie rekordowa ilość gości z NBA - podkreślają organizatorzy. - Zajęcia oprócz Marcina Gortata prowadzić będą Jared Dudley - kolega Marcina z Phoenix Suns, Marty Conlon - były zawodnik m.in. Seattle Supersonics, Sacramento Kings, Miami Heat, Boston Celtics czy LA Clippers, a obecnie reprezentant NBA Cares. Trzecim i najbardziej utytułowanym gościem będzie Ralph Sampson - pierwszy nr draftu w roku 1983, Rookie of the Year 1984, czterokrotny uczestnik All Star Game, MVP ASG z roku 1985, a od 2012 roku Hall of Famer! Sampson od ubiegłego roku pracuje w sztabie szkoleniowym Phoenix Suns.

W tym roku campy zawitają do czterech miast - Bielska-Białej (14 lipca), Łodzi (17 lipca, hala przy u. Małachowskiego), Warszawy (18 lipca) i Sopotu (19 lipca). Zapisy na stronie mg13.com.pl.