Sport.pl

Przystanek MPK Jerzego Janowicza w Łodzi. Zagraj z Jerzykiem!

Przystanek przy ul. Kilińskiego 2 zamienił się w niezwykły kort tenisowy, na którym łodzianie będą mogli zmierzyć się z półfinalistą tegorocznego Wimbledonu - Jerzym Janowiczem.
"Przystanek Janowicza" to wakacyjna zabawa połączona z konkursem. Na przystanku przy Kilińskiego 2 (skrzyżowanie z Północną) łodzianie będą mogli poczuć się jak na prawdziwych zawodach tenisowych i rozegrać turniej z samym "Jerzykiem".

Przystanek został specjalnie udekorowany. Zamienił się w kort tenisowy. - Akcja połączona jest z konkursem "Fotogem. Niech każdy uwierzy, że grałeś z Jerzym". Każdy, kto go odwiedzi do końca września, wykona zdjęcie i udzieli odpowiedzi na pytanie konkursowe, będzie mógł wziąć udział w zabawie. Na przystanku umieszczony jest specjalny kod QR, który bezpośrednio połączy nas z profilem na Facebooku Pozytywnego Atlasa Polski, gdzie znajduje się aplikacja konkursowa. Aby wziąć udział w zabawie, należy przesłać za jej pomocą swoje zdjęcie na przystanku obok postaci Janowicza i odpowiedzieć na jego pytanie: "Jak długo mam czekać?" - informuje Błażej Bierczyński z firmy Atlas, która jest sponsorem tenisisty.

Osoby spoza Łodzi również mogą wziąć udział w konkursie, wysyłając do aplikacji hasło nawiązujące do współpracy Janowicza z firmą Atlas, bez konieczności załączania fotografii. Z nadesłanych zdjęć, odpowiedzi na pytanie konkursowe i haseł komisja wybierze najciekawsze propozycje, a ich twórcy zostaną nagrodzeni niespodziankami i gadżetami tenisowymi. Konkurs potrwa do końca września.

30 lipca na swoim przystanku przy ulicy Kilińskiego pojawi się sam Jerzy Janowicz. Organizatorem akcji jest firma Atlas.

Więcej o: