II liga. Wygrana Pelikana Łowicz z Radomiakiem

Piłkarze Pelikana Łowicz po wygranej z Radomiakiem mają punkt straty do miejsca gwarantującego utrzymanie
Dla podopiecznych trenera Grzegorza Wesołowksiego spotkanie z Radomiakiem miało być przełomowe. I takie było w rzeczywistości, bo łowiczanie wygrali trzeci mecz w sezonie. Pojedynek z Radomiakiem był jednak bardzo emocjonujący. Przede wszystkim za sprawą czerwonej kartki Adriana Swiatka w 64. minucie meczu. Gospodarze ostatnie minuty musieli więc zagrać w dziesiątkę.

W 77. minucie Brazylijczyk Leandro pokonał Adriana Olszewskiego i był remis, bo gospodarze od 19. minuty - po bramce Mariusza Soleckiego prowadzili 1:0. Riposta była błyskawiczna. Stoper Pelikana Mykola Dremluk wykorzystał zamieszanie w polu karnym rywali i strzałem głową zdobył zwycięskiego gola.

Pelikan Łowicz - Radomiak 2:1 (1:0) Gole: Solecki (19.), Dremluk (79.) - Leandro (77.)

Pelikan: Olszewski - Kowalczyk, Brodecki, Dremluk, Adamczyk - Wyszogrodzki (73. Gołuch), Koman, Pomianowski (90. Bojańczyk), Ceglarz - Świątek, Solecki.