III liga. Piłkarze Widzewa zagrają w Karczewie

W 10. kolejce III ligi rezerwy Widzewa zagrają na wyjeździe, a GKS Bełchatów u siebie
Po słabym początku rozgrywek drużyna z al. Piłsudskiego, wzmocniona zawodnikami z pierwszego składu, zaczęła w końcu wygrywać. Teraz drużyna Rafała Pawlaka zagra o trzecie zwycięstwo z rzędu z Mazurem Karczew. Mecz rozegrany zostanie w sobotę o godz. 16.

Nienajlepiej prezentujące się rezerwy GKS Bełchatów (dopiero 18. miejsce w tabeli) podejmują za to Sokoła Aleksandrów, który od czterech kolejek nie wygrał meczu. Mecz rozpocznie się w sobotę południe.

Ciekawie będzie tego samego dnia w Rzgowie, gdzie o godz. 15 Zawisza podejmie pretendenta do awansu tomaszowską Lechię. Godzinę później Mechanik Radomsko zagra u siebie z liderem rozgrywek sieradzką Wartą. W sobotnim meczu beniaminka z Radomska poprowadzi dotychczasowy drugi trener Dariusz Frączyk, bo Rafał Ozga nie jest już szkoleniowcem Mechanika.

W pozostałych meczach zagrają Sobota: Omega Kleszczów - Broń Radom (godz. 15), Zawisza Rzgów - Lechia Tomaszów (15), Pogoń Grodzisk - GKP Targówek (16), Ursus Warszawa - Żyrardowianka (16.30), WKS Wieluń - MKS Kutno (16),; niedziela: Legia II Warszawa - Start Otwock (12), Pilica Białobrzegi - Huragan Wołomin (15).