Michał Bąkiewicz otworzył w Radomsku kolejną szkółkę siatkarską

Michał Bąkiewicz, były reprezentant Polski i mistrz Polski z PGE Skrą Bełchatów, chce w Radomsku uczyć dzieci grać w siatkówkę
To już druga szkółka siatkarska wicemistrza świata z Japonii. Były gracz PGE Skra, a obecnie AZS-u Częstochowa, pierwszą szkółkę otworzył w rodzinnym Piotrkowie. Ćwiczy w nim kilkadziesiąt dziewcząt i chłopców. Teraz podobną szansę dostaną uczniowie szkół podstawowych z Radomska.

- Siatkówce poświęciłem większą część mojego życia i na pewno to się nie zmieni, bo, po pierwsze, wciąż przecież jestem czynnym siatkarzem, a po drugie - chcę stworzyć miejsce, w którym młodzi ludzie kochający siatkówkę będą mieli szansę rozwinąć swoje umiejętności i talent. Nie mam wątpliwości, że trenerzy w Bąku Volley School - tak w Piotrkowie Trybunalskim, jak i Radomsku - gwarantują bardzo wysoki poziom nauczania - napisał na stronie internetowej jeden z najbardziej utytułowanych polskich siatkarzy.

W uruchomieniu Bąku Volley School w Radomsku pomogła firma Jysk. Zajęcia będą prowadzić trenerzy Tomasz i Dariusz Walochowie, zaś Bąkiewicz będzie na nich częstym gościem. - Jestem przekonany, że za kilka, może kilkanaście lat doczekamy się siatkarza lub siatkarki w reprezentacji Polski z przeszłością w Bąku Volley School - twierdzi były mistrz Europy sprzed czterech lat.

Wszystkie informacje o Bąku Volley School można znaleźć na stronie internetowej: http://www.radomsko.baku-volley.pl/