II liga. Pelikan Łowicz przegrał ze Stalą Mielec

Piłkarze Pelikana Łowicz przegrali szósty mecz w sezonie. Tym razem ulegli beniaminkowi z Mielca.
W Łowiczu liczono, że w bramce Stali zagra Bogusław Wyparło, były piłkarz ŁKS, którego w bramce regularnie wystawiał m.in. Grzegorz Wesołowski, obecny trener Pelikana. W niedzielę popularny Bodzio W. wystąpił jednak tylko w roli rezerwowego. Jego konkurent Wojciech Daniel godnie zastępował ikonę ŁKS, bo do przerwy wybronił dwa groźne strzały Wyszogrodzkiego i wygrał sytuację sam na sam z Ekwueme.

Gorzej spisał się Adrian Olszewski, były bramkarz ŁKS, który w 79. minucie dał się zaskoczyć Sebastianowi Dudzie. Pelikan nie zdołał już odpowiedzieć i ostatecznie przegrał szósty mecz w sezonie. Za usprawiedliwieniem gospodarzy przemawia to, że przeciwko Stali nie mogło zagrać trzech podstawowych piłkarzy: Damian Ceglarz, Piotr Koman i Adrian Świątek.

Pelikan Łowicz - Stal Mielec 0:1 (0:0)

Gol: Duda (79.).

Pelikan: Olszewski - Domińczak, Dremliuk, Brodecki, Gołuch - Wyszogrodzki, Kowalczyk, Pomianowski (86. Kosiorek), Adamczyk - Solecki, Ekwueme (74. Bojańczyk).

Stal: Daniel - Podstolak, Duda, Załucki, Getinger - Kościelny, Skiba (88. Pruchnik), Kardyś, Domański, Buszyński - Łętocha.