Remis Widzewa i porażka GKS Bełchatów na koniec rundy jesiennej w III lidze [PODSUMOWANIE]

Dramatyczny mecz został rozegrany na stadionie Widzewa. Gospodarze przegrywali 0:2, następnie prowadzili, by stracić dwa punkty w ostatnich minutach
Pierwsza połowa meczu rezerw Widzewa z Huraganem Wołomin zapowiadała porażkę gospodarzy, bo po golach Piotra Stańczuka i Rafała Wielądka rywale prowadzili 2:0. Później jednak Bartosz Narożnik zdobył trzy bramki i wydawało się, ze łodzianie jednak wygrają spotkanie. W 87. minucie wyrównał Michał Herman i mecz zakończył się remisem, który sprawił, że widzewiacy rundę jesienną zakończyli nad strefą spadkową.

Widzew II - Huragan Wołomin 3:3 (1:2)

Gole: Narożnik (34., 71., 79.) - Stańczuk (5.), Wielądek (13.), Herman (87.)

Widzew II: Wlazłowski - Mysłowski (46. Bartłoszewski), Rozwandowicz, Abbes, Łużny (65. Pankowski) - Kozłowski, Kasperkiewicz, Grube, Idzikowski (83. Marcioch), Warchoł (90. Puchalski) - Narożnik.

Rezerwy GKS Bełchatów zakończyły rundę jesienną porażką. Podopieczni trenera Sylwestra Szkudlarka przegrali z WKS Wieluń.

PGE GKS II Bełchatów - WKS Wieluń 2:4 (1:2)

Gole: Stanisławski (45.), Bartosiak (81.) - Zawieja (38.), Rybak (45.), Grodzki (85.), Koper (90.).

GKS: Podleśny - Turniak (46. Grzelak), Stolarczyk, Stanisławski, Michalak - Zięba, Gul, Witasik, Rośniak (46. Rynkiewicz), Bartosiak - Wroński.

Warta Sieradz została mistrzem rundy jesiennej. Podopieczni trenera Bogdana Jóźwiaka wprawdzie zremisowali w Warszawie z GKP Targówek 1:1, ale po przegranej MKS Kutno z Żyradowianką 0:2 zostali na pierwszym miejscu.

GKS Targówek - Warta Sieradz 1:1 (0:1)

Gole: Stańczyk (49.) - Stasiak (34., karny).

Warta: Adamek - Pietras (87. Pertkiewicz), Nowak, Krymarys, Swędrowski - P. Kobierski, Łochowski, Stasiak, Różycki (75. Woźniak), Mitek (85. Szumicki) - M. Kobierski. Pozostałe wyniki i tabela: Żyrardowianka - MKS Kutno 2:0 (Wójcik, Rudnicki), Sokół Aleksandrów - Start Otwock 0:0, Broń Radom - Pilica Białobrzegi 1:0 (Janakowski), Mazur Karczew - Mechanik Radomsko 1:1 (Wójcik - Walioszczyk), Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Legia II Warszawa 0:1 (Anczewski), Ursus Warszawa - Zawisza Rzgów 0:0, Lechia Tomaszów - Omega Kleszczów 0:1.

Sprzyjające warunki atmosferyczne sprawiły, że Mazowiecki Związek Piłki Nożnej zdecydował, że grupa łódzko-mazowieckia rozegra w tym roku jeszcze dwie kolejki z rundy wiosennej. Ostatnia seria spotkań odbędzie się wiec 1 grudnia.