Siatkarska impreza w Manufakturze. W sobotę rozpocznie się odliczanie czasu do mistrzostw świata

Sympatycy siatkówki odliczają dni pozostałe do mistrzostw świata mężczyzn, które w przyszłym roku odbędą się w naszym kraju, także w łódzkiej Atlas Arenie. Klimat największej imprezy sportowej w Polsce w 2014 r. będzie można poczuć już w najbliższą sobotę w Manufakturze
Na rynku odbędzie się impreza promująca mistrzostwa, a główną atrakcją będzie oficjalne rozpoczęcie odliczania czasu do inauguracji zawodów. - W Manufakturze organizujemy specjalnie zaaranżowaną strefę poświęconą mistrzostwom - zapowiada Agata Magin-Małaczek z biura prasowego UMŁ. - Oprócz wielkiego odliczania zorganizujemy również m.in. konkursy i warsztaty dla dzieci z atrakcyjnymi nagrodami oraz flash-mob dla kibiców siatkówki. Rozdawane będą gadżety, upominki i piłki do siatkówki.

W uroczystości wezmą udział m.in. prezydent Łodzi Hanna Zdanowska, przedstawiciele Polskiego Związku Piłki Siatkowej oraz legendy łódzkiego sportu.

Siatkarska zabawa potrwa około pięciu godzin, a jej początek zapowiedziano na godz. 12. Samo uruchomienie zegara nastąpi o godz. 15. Zaś mistrzostwa odbędą się w dniach 30 sierpnia - 21 września 2014.