Siatkarki ŁKS kończą rundę z outsiderem

Po porażce z Nike Węgrów drugoligowe siatkarki ŁKS będą miały szansę na rehabilitację. Do hali przy ul. Skorupki przyjedzie UKS Zielone Wzgórza Murowana Goślina, czyli drużyna, która zamyka ligową tabelę
W minionej kolejce w Węgrowie odbył się prawdziwy mecz na szczycie. Podopieczne trenera Michała Cichego, które zajmowały przed meczem drugie miejsce, zmierzyły się z tamtejszym Nike, do tej pory najlepszą drużyną rozgrywek. Gospodynie nie pozostawiły złudzeń, że należy im się fotel lidera, i pewnie pokonały ełkaesianki 3:0. Tym samym ekipa z Łodzi spadła na trzecie miejsce w rywalizacji.

Szansę na zwycięstwo i poprawę humorów łodzianki będą miały w sobotę. Podopieczne Cichego meczem z UKS Zielone Wzgórza Murowana Goślina zakończą I rundę fazy zasadniczej. Rywalki przegrały wszystkie swoje dotychczasowe spotkania, dlatego i ŁKS nie powinien mieć problemów z pokonaniem przeciwnika. Niewykluczone, że podobnie jak podczas meczu z niewiele lepiej spisującą się Jedynką Łomża, szansę gry dostaną juniorki. - Zwycięstwo nie przyjdzie jednak samo, a w takich meczach ważna jest koncentracja i motywacja - podkreśla Bartosz Wencław z zarządu siatkarskiego ŁKS.

Początek meczu w hali przy ul. Skorupki o godz. 18. Wstęp wolny.