W piłkarskiej drugiej lidze Pelikan Łowicz lepszy od Stali Rzeszów

Piłkarze Pelikana Łowicz wreszcie wygrali. Podopieczni trenera Macieja Bartoszka pokonali na wyjeździe Stal Rzeszów.
Łowiczanie w dwóch tegorocznych meczach zdobyli zaledwie punkt. Zremisowali z Concordią Elbląg 1:1 i przegrali ze Zniczem Pruszków 0:2. W sobotę podopieczni trenera Macieja Bartoszka nareszcie wygrali. Komplet punktów zapewnił Piotr Koman, który pojawił się na boisku w 74. minucie. Pomocnik Pelikana pięć minut później strzałem głową zdobył zwycięskiego gola. Dzięki wygranej Pelikan awansował na dziewiąte miejsce w tabeli i ma punkt straty do miejsca gwarantującego utrzymanie w lidze.

Stal Rzeszów - Pelikan Łowicz 0:1 (0:0) Gol: Koman (79.)

Pelikan: Perzyna - Bończak, Gamla (74. Koman), Brodecki, Derbich - Wyszogrodzki, D. Nowak (74. Świątek), Golański, Ekwueme, Adamczyk - Solecki (88. Pomianowski).