Wysoka wygrana rezerw Widzewa i pogrom Omegi w Kleszczowie

W hicie 24. kolejki III ligi rezerwy Legii Warszawa rozgromiły na wyjeździe Omegę Kleszczów. Cztery gole strzelił Widzew.
Omega Kleszczów - Legia II Warszawa 0:5 (0:2)

Gole: Bajdur (2.), Arak (45., 61.), Efir (69., 85.).

Omega: Wiśniewski - Kabziński, Slomian, Świstak, Jacak - Barański (52. Górski), Marciniak, Berg, Zawodziński (65. Kowalski), Piotrowski (72. Szulc) - Czaplarski.

Legia II: Skaba - Turzyniecki, Fialho, Budek, Rozmus - Bajdur, Zawal (78. Karbowy), Kalinkowski, Kurowski (72. Tomasiewicz), Bartczak (63. Misiak) - Arak (66. Efir).

Piłkarze rezerw Widzewa potrzebowali tylko dziewięciu minut, by rozstrzygnąć losy meczu w Żyrardowie. W 13. minucie pierwszego gola zdobył Mariusz Rybicki, wkrótce Aleksejs Visnjakovs dwukrotnie pokonał bramkarza, a na 4:0 podwyższył Xhevdet Gela.

Żyrardowianka - Widzew II 1:4 (1:4)

Gole: Jakóbiak (37.) - Rybicki (13.), A. Visnjakovs (14., 19.), Gela (22.).

Widzew II: Berezin - Stępiński, Perez (46. Pankowski), Kasperkiewicz, Kozłowski - A. Visnjakovs, Leimonas, Okachi (74. Warchoł), Bruno (80. Idzikowski), Gela (65. Grube) - Rybicki.

Gorzej spisały się rezerwy GKS Bełchatów, które przegrały u siebie z Wartą Sieradz. Losy meczu rozstrzygnięte zostały przed przerwą.

GKS II Bełchatów - Warta Sieradz 0:3 (0:2)

Gole: Krymarys (22.), M. Kobierski (26.), Szumicki (89.).

GKS II: Baranowski - Bąkowicz (83. Sznigir), Turniak, Michalak, Szymorek - Rośniak (55. Rynkiewicz), Poźniak, Gul, Grzelak, Paluszkiewicz (70. Flaszka) - Bartosiak.

Warta: Adamek - Stasiak, Nowak, Krymarys, P. Kobierski - Bogdan, Łochowski, Mitek, Woźniak (85. Pertkiewicz) - Różycki (75. Szumicki), M. Kobierski (80. Jezierski).

Piłkarze Zawiszy Rzgów od 26 października 2013 r. nie wygrali meczu ligowego. Aż do soboty, kiedy pokonali u siebie Pilicę Białobrzegi.

Zawisza Rzgów - Pilica Białobrzegi 2:1 (1:0)

Gole: Serwaciński (38., 72.) - Moryc (64.).

Zawisza: Staniszewski - Tonn, Grzywiński, Polit, Dopierała - Wałęski, Bronka (68. Wojtczak), Skupiński, Osiński - Kurstak (90. Chmielewski), Serwaciński (90. Mielczarek).

Pozostałe wyniki i tabela: WKS Wieluń - Mechanik Radomsko 4:0 (Grodzki 2, Karasiak, Bąk), Broń Radom - Lechia Tomaszów 0:1 (Mirecki), GKP Targówek - Sokół Aleksandrów 1:0 (Kropiewnicki), Ursus Warszawa - Huragan Wołomin 1:0 (Rytel), Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Start Otwock 1:3 (Ćwik - Dukalski, Gwiazda, Agu), Mazur Karczew - MKS Kutno 1:1 (Filipczak - Gorczyczewski).