Kolejna edycja campów Fundacji Realu Madryt tylko w województwie łódzkim. Trwają zapisy

29 czerwca rozpocznie się trzecia edycja letnich campów Fundacji Realu Madryt - piłkarskich obozów sportowych dla dzieci i młodzieży, realizowanych według programu i pod patronatem fundacji klubu ze stolicy Hiszpanii
Dotychczasowe dwie edycje campów cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Wzięło w nich udział prawie 500 uczestników z całej Polski. Tegoroczna, trzecia edycja zostanie podzielona na trzy turnusy - każdy po ok. 80 uczestników. Pierwszy z nich potrwa od 29 czerwca do 5 lipca, drugi - od 6 do 23 lipca, zaś trzeci od 13 do 19 lipca. Wszystkie turnusy zostaną zorganizowane w Starym Folwarku w Tworzyjankach koło Łodzi - centralnym punkcie Polski, aby ułatwić uczestnikom dotarcie na obozy z każdego miejsca w kraju.

- Już trzeci raz mamy przyjemność zaoferować dzieciom i młodzieży w Polsce niezapomnianą przygodę z futbolem opartym na filozofii Realu Madryt. Zajęcia piłkarskie podczas campów są realizowane zgodnie z programem treningowym klubu, w którym uczestniczą piłkarze "królewskich", m.in. Cristiano Ronaldo i Gareth Bale. Dzięki specjalnie wyszkolonym trenerom z Fundacji Realu Madryt w Hiszpanii, którzy otrzymają wsparcie polskich specjalistów, zabierzemy uczestników w niesamowitą podróż do świata piłki nożnej w najlepszym wydaniu - komentuje Dominik Kropidłowski, prezes Fundacji Rozwoju Edukacji i Sportu, partnera Fundacji Realu Madryt w Polsce i organizatora campów.

Szczegółowy program campów zostanie przedstawiony wkrótce. Już dziś wiadomo, że na dzieci czekają m.in. dwa treningi piłkarskie dziennie, zajęcia językowe, zajęcia specjalistyczne oraz zajęcia ogólnorozwojowe i relaksujące.

Terminy letnich campów Fundacji Realu Madryt:

I turnus: 29 czerwca - 5 lipca, Stary Folwark, Tworzyjanki

II turnus: 6-12 lipca, Stary Folwark, Tworzyjanki

III turnus: 13 - 19 lipca, Stary Folwark, Tworzyjanki

Fundacja Rozwoju Edukacji i Sportu:

FREiS jest oficjalnym partnerem Fundacji Realu Madryt w Polsce. Organizacja campów Fundacji Realu Madryt pozwala fundacji zebrać pieniądze na rozwój społecznej działalności w Polsce. Dzięki środkom pozyskanym z organizacji obozów FREiS może realizować swoje cele i misję: edukować młodzież, poszerzać horyzonty, pomagać wyjść z biedy i problemów socjalnych oraz promować zdrowy tryb życia. Od 2013 roku Fundacja organizuje także program szkoleń na trenerów piłkarskich współfinansowany przez Unię Europejską. Więcej informacji na temat działalności Fundacji znajduje się pod adresem www.freis.pl.