I liga. Pelikan Łowicz znów tylko remisuje

Kolejny mecz pełny zwrotów akcji mają za sobą piłkarze Pelikana Łowicz.
Tak było niedawno w Limanowej, gdzie Pelikan do 86. minuty przegrywał z Limanovią 0:2, lecz w końcówce Adrian Świątek strzelił dwa gole i drużyna z Łowicza zdobyła punkt. W sobotę podopieczni trenera Macieja Bartosza znów uratowali remis. Po 39 minutach łowiczanie przegrywali na wyjeździe z Motorem Lublin 0:2, ale po przerwie odrobili straty. W 66. minucie obrońca Motoru Damian Falisiewicz skierował piłkę do własnej bramki, a w 73. minucie Patryk Bojańczyk doprowadził do remisu.

Po 29 kolejkach Pelikan zajmuje 12. miejsce w tabeli.

Motor Lublin - Pelikan Łowicz 2:2 (2:0) Gole: Tataj (11, 39.) - Falisiewicz (66, samobójcza), Bojańczyk (73.)

Pelikan: Olszewski - Kowalczyk, Brodecki, Derbich, Dremliuk - Wyszogrodzki (64. Solecki), Koman, Gamla, Adamczyk (90. Nowak) - Bojańczyk (90. Kosiorek), Świątek (22. Pomianowski).