Niesamowity tie-break w barażu o I ligę. SMS Spała przegrywała już 2:12, a mimo to awansowała [WIDEO]

Młodzi siatkarze SMS PZPS Spała awansowali do I ligi. W decydującym o wejściu do I ligi meczu z Victorią Wałbrzych przegrywali w tie-breaku już dziesięcioma punktami, a mimo to cieszyli się ze zwycięstwa
Zawodnicy ze Spały wygrali dwa pierwsze sety do 20 i 11 i nic nie zapowiadało, że przegrają to spotkanie. Victoria odrobiła jednak straty. Co więcej, po świetnym początku prowadziła w piątym secie 12:2. Chyba nikt w hali w Rzeczycy nie przypuszczał, że uczniowie spalskiej szkoły mogą jeszcze wygrać. A jednak...

Podopieczni trenera Jacka Nawrockiego rozpoczęli niesamowity pościg dzięki precyzyjnym serwom Aleksandra Śliwki. Po kilkunastu akcjach było już 14:13 dla licealistów, a ostatecznie set zakończył się zwycięstwem SMS-u 17:15. - Czegoś takiego jeszcze nie przeżyłem - opowiada Nawrocki. - Niektórzy do dziś nie mogą w to uwierzyć - dodaje. W podstawowej szóstce spalskiego zespołu było trzech siatkarzy PGE Skry Bełchatów: Piotr Badura, Jan Fornal i Krzysztof Bieńkowski.