Piotrcovia wznowi treningi w połowie lipca. Dużo zmian

14 lipca szczypiornistki Piotrcovii Piotrków Trybunalski wznowią treningi przed sezon PGNiG Superligi. W przerwie doszło do istotnych zmian w klubie
Najważniejszy jest fakt, że odwołano stary zarząd, w którego skład wchodzili Kamil Ziemba, Beata Szafnicka, Krzysztof Laskowski oraz Henryk Kaczmarek. W nowym pozostał tylko pierwszy z wymienionych działaczy, który sprawował funkcję prezesa, a oprócz niego w zarządzie zasiądą Rafał Chmielewski, Witold Kopertowski, Halina Madej i Laurent Metzger. Ziemba pozostał na swoim stanowisku, a wiceprezesem została Madej, która dotychczas była księgową klubu.

Klub poinformował również, że dług jest systematycznie zmniejszany i do końca roku wszystkie zawodniczki powinny otrzymać zaległe pieniądze.

Pierwszy trening trener Sławomir Kamiński zaplanował na 14 lipca. Nową zawodniczką w zespole będzie Agnieszka Jałoszewska. Z klubem pożegnały się natomiast Aleksandra Mielczewska (odeszła do Startu Elbląg), Katarzyna Pasternak (Sambor Tczew) oraz Natalia Tórz (szuka klubu). Do końca lipca zespół przejdzie obóz dochodzeniowy na własnych obiektach, a następnie rozegra cykl sparingów w Chorzowie, Elblągu oraz Kościerzynie.