Master Pharm Budowlani Łódź z brązowym medalem w "siódemkach"

Rugbiści Master Pharm Budowlanych Łódź zdobyli brązowy medal mistrzostw Polski w rugby siedmioosobowym.
W ostatnią niedzielę w Gdańsku rozegrano drugi i decydujący turniej w finałach mistrzostw Polski "siódemek". Budowlani w fazie grupowej przegrali z Orkanem Sochaczew 12:17 oraz pokonali Ogniwo Sopot 31:19 i AZS AWF Gdańsk 66:0 i wyszli z grupy z drugiego miejsca. W półfinale ponownie zmierzyli się z Orkanem, który tym razem wygrał 12:5. Łodzianom pozostała więc walka o trzecie miejsce. Zdobyli je dzięki wygranej nad Ogniwem 28:7. Finał wygrała Lechia, która pokonała Orkana 26:19, dzięki czemu obroniła tytuł mistrzowski.

Budowlanym pozostało zadowolić się trzecim miejscem, czyli o jedno oczko wyżej niż w "piętnastkach".

Punkty dla Budowlanych: Kozakiewicz 29, M. Krześniak 22, W. Krześniak 19, Orłowski 16, Kaniowski, Żórawski po 15, Similski 14, Justyński, Karpiński II po 5, Abashidze 2.