W weekend Grembach rozegra ostatni turniej przed finałem MP

Piłkarze Grembacha w tym sezonie chcą obronić tytuł mistrzów Polski. Ostatnim przygotowaniem przed finałowym turniejem w Ustce będą zawody w Gdyni, które odbędą się w najbliższy weekend
Pierwsze zawody ekstraklasy odbyły się ostatnio w Puławach. Tam łodzianie pokazali prawdziwą klasę i wygrali wszystkie spotkania. Pokonali odpowiednio ekipy Rapidu Lublin, Beckpak Garwolin i Futsal & Beach Soccer Team Kolbudy. Tym samym zapewnili sobie już awans do turnieju finałowego, który tradycyjnie odbędzie się na początku sierpnia w Ustce.

Zanim jednak Grembach pojedzie na najważniejsze zawody, czekają go trzy mecze w drugiej kolejce ekstraklasy. Tym razem w najbliższy weekend w Gdyni łodzianie zmierzą się ponownie z Rapidem (sobota, godz. 12) oraz Boca Copacabana Gdańsk (sobota, godz. 15) i WIMA Vacu-Activ Słupsk (niedziela, godz. 12).

Przypomnijmy, że turniej finałowy MP będzie dla Grembacha tym bardziej ważny że w tym sezonie nie zdobył żadnego trofeum, a występował w rozgrywkach Ligi Mistrzów oraz Pucharu Polski.

Wstęp na mecze w Gdyni jest wolny.