Rozgrzewkę przed siatkarskimi MŚ w Polsce czas zacząć

Już 26 lipca całą nową Piotrkowską od placu Wolności do al. Mickiewicza wypełni niezliczona ilość nie tylko siatkarskich atrakcji. Łódź w tym wyjątkowym dniu zaserwuje sport, kulturę, zabawę i smaki
Głównym elementem wydarzenia stanie się Strefa Sportu zlokalizowana przy pasażu Schillera, w której będzie można wziąć udział w turnieju piłki siatkowej na profesjonalnych boiskach, przybić "piątkę" dla Łodzi, stać się autorem najdłuższego szalika kibica, udekorować największą piłkę do siatkówki i wspólnie z łódzkimi artystami street artu stworzyć siatkarskie dzieła sztuki. Wszystko będzie się odbywać przy pokazach podniebnej siatkówki i dźwiękach bębnów siatkarskich, na których będzie można zagrać razem z profesjonalistami. - Chcemy zaserwować łodzianom wstęp do wielkiego wydarzenia, jakim są mistrzostwa świata w siatkówce, które Łódź będzie gościć we wrześniu w Atlas Arenie. Pokażemy, jak wyjątkowych mamy kibiców i jak potrafimy dopingować naszą narodową reprezentację - mówi Maciej Żebrowski, organizator wydarzenia.

- Dzięki tematycznym strefom Piotrkowska znów zaoferuje animacje dla osób w każdym wieku i o różnych zainteresowaniach. Liczymy na to, że w tym dniu każdy łodzianin stanie się kibicem. Poczujemy atmosferę mistrzostw i będziemy świetnie się bawić, bo Piotrkowska znów tętni życiem - dodaje Piotr Kurzawa, manager ulicy Piotrkowskiej.