Red Bull 111 Megawatt. Taddy Błażusiak będzie miał światową konkurencję

W weekend 6-7 września w Bełchatowie odbędą się zawody enduro Red Bull 111 Megawatt. Na teren kopalni przyjedzie słynny Tadeusz Błażusiak, ale nie będzie jedyną gwiazdą
Błażusiak to niekwestionowana gwiazda światowego enduro. Co prawda Polak na co dzień mieszka w Andorze, ale zawsze lubi wracać do swojego kraju na zawody. Potwierdził to chociażby znakomitymi występami w zawodach z cyklu mistrzostw świata, które odbywały się w łódzkiej Atlas Arenie. Teraz "Taddy" ponownie wróci do Polski na zawody, a wystartuje w Bełchatowie w Red Bull 111 Megawatt.

Polak będzie jednak miał solidną konkurencję. Zaproszenie przyjęli także Jonny Walker z Wielkiej Brytanii oraz Niemiec Andreas Lettenbichler. Warto podkreślić, że pierwszy z nich jest triumfatorem najtrudniejszego wyścigu enduro na świecie - Erzberg Rodeo. Niemiec może się zaś poszczycić trzecim miejscem na tegorocznym Erzberg Rodeo oraz piątym w Red Bull Romaniacs i szóstym w The Tough One.

Co ciekawe, w zawodach może wziąć także każdy inny miłośnik enduro. Więcej informacji oraz zapisy na stronie www.redbull111megawatt.pl.