Mistrzostwa świata w siatkówce 2014. W Atlas Arenie byli Tusk, Bródka, prezes Legii... Kto jeszcze?

Siatkarskie mistrzostwa świata elektryzują kibiców w całym kraju. Druga runda z udziałem Polaków odbyła się w Atlas Arenie. Kto ze znanych osób zawitał do Łodzi, by wspierać biało-czerwonych?
Pierwszy mecz mistrzostw w Łodzi odbył się w środę, a Polacy zagrali wówczas z Amerykanami (1:3). Na mecz do Atlas Areny przyjechał m.in. Donald Tusk, który obejrzał spotkanie w towarzystwie prezydent Łodzi Hanny Zdanowskiej oraz prezesa Polskiego Związku Piłki Siatkowej Mirosława Przedpełskiego. Jeśli już mowa o oficjelach, to na mistrzostwa do Polski przyjechał także Ary Graça, szef FIVB (Międzynarodowa Federacja Siatkówki).

W Atlas Arenie spotkaliśmy także Zbigniewa Bródkę, mistrza olimpijskiego z Soczi w łyżwiarstwie szybkim, oraz Martę Domachowską i Jerzego Janowicza, czyli elitę polskiego tenisa. Ponadto mecze obserwował Wojciech Włodarczyk, mistrz Polski w siatkówce z PGE Skrą Bełchatów. Spotkania kolegów z reprezentacji w swojej domowej hali oglądały także zawodniczki Budowlanych Łódź wraz ze sztabem trenerskim i zarządem klubu. Na trybunach zasiedli byli siatkarze Piotr Gruszka i Paweł Papke, a pieniądze na Fundację Dzieci Szpitala Sporna zbierała Małgorzata Niemczyk, kiedyś zawodniczka, a obecnie poseł. Biało-czerwonych dopingowali także reprezentanci Polski w siatkówce plażowej oraz liczne rodziny bohaterów widowiska.

Mecz siatkówki Polaków nie mógłby się też odbyć bez jednego z najwierniejszych kibiców reprezentacji, czyli prezentera Zygmunta Chajzera, który tradycyjnie do Atlas Areny przyjechał ze swoją córką Weroniką. Pod wrażeniem atmosfery i gry Polaków w Łodzi był także prezes piłkarskiej Legii Warszawa Bogusław Leśnodorski.

W doping aktywnie zaangażowany jest zaś Tomasz Bednarek, który wygrał finał teleturnieju "Jaka to melodia", zgadując siedem utworów w zaledwie trzy sekundy. Znacznie pomaga wodzirejom grą na trąbce. Gardeł nie żałują także kabareciarze z formacji Neo-Nówka.

Również i ty możesz dołączyć do, jak mają w zwyczaju mówić Grzegorz Kułaga i Marek Magiera, czyli prowadzący doping na meczach reprezentacji, VIP-ów nad VIP-ami, czyli kibiców biało-czerwonych. Bilety na wtorkowy mecz z Brazylią i czwartkowe spotkanie z Rosją można zakupić w punktach TicketPro.