Bilety na mecze Polski z Rosją w Atlas Arenie dostępne na portalach aukcyjnych. Ile faktycznie trzeba za nie zapłacić?

Bilety na mecz Polski z Rosją w trzeciej fazie mistrzostw świata w siatkówce z udziałem Polaków to aktualnie towar deficytowy. Wejściówki można zakupić już jedynie u ?koników? oraz poprzez internetowe portale aukcyjne. Mecz Polska - Rosja w czwartek o 20.15. Relacja na żywo Z Czuba na Sport.pl.
Którym siatkarzem reprezentacji Polski jesteś? Sprawdź! [PSYCHOTEST]


Bilety na mecze mistrzostw w Atlas Arenie do tej pory były dostępne m.in. na stronie portalu biletowego www.ticketpro.pl. W związku z faktem, że zarówno do meczu z Brazylią, jak i Rosją zostały mniej niż trzy dni, sprzedaż odbywa się już tylko w punktach naziemnych. Ich listę można znaleźć na wspomnianej stronie, a wśród nich są sieci sklepów Empik, MediaMarkt czy Saturn. Szczęśliwcy zakupią także bilety w kasie przy Atlas Arenie.

W punktach zostały jeszcze ostatnie bilety na wtorkowy mecz z Brazylią (godz. 20.20). O wiele trudniej jest o wejściówki na spotkanie z Rosją. W punktach kibice już ich nie zakupią, o czym w poniedziałek podczas konferencji prasowej informował Wojciech Czayka, dyrektor wykonawczy mistrzostw.

Sprawdziliśmy jednak, że kibice mogą zakupić bilety na mecz z Rosją na internetowych portalach aukcyjnych. Zgodnie z prawem wejściówki wystawione na sprzedaż nie mogą być droższe od ceny minimalnej. Wybraliśmy najtańszą opcję z biletem za 179 złotych (cena nominalna 200). Sprzedający zaznaczył jednak, że przed zakupem prosi o kontakt. Okazało się, że wówczas sprawa przedstawia się całkowicie inaczej. - Tak naprawdę cena nominalna tych biletów to 80 złotych i są to boczne sektory Atlas Areny - usłyszeliśmy od sprzedawcy, dopytując o wspomniane bilety w cenie teoretycznie niższej niż nominalna. - Telefon mi się urywa, dlatego proszę o jak najszybszy kontakt z konkretną propozycją, jeśli wciąż jest pan poważnie zainteresowany.

Podobnie było na kilku innych aukcjach. - Biletów na Rosję aktualnie nie ma. Szczęśliwcy może zakupią pojedyncze sztuki przed samym meczem. Nie wiadomo bowiem, czy wszyscy internauci, którzy wcześniej zamówili wejściówki, odbiorą je przed meczem - kończy Czayka.Siatkarskie mistrzostwa świata potrwają do 21 września. W III rundzie grupowymi rywalami Polaków będą Brazylijczycy (16.09) i Rosjanie (18.09). W drugiej grupie gra Francja, Iran i Niemcy. Do półfinału przejdą po dwie najlepsze drużyny z każdej z grup. "Kat". Biografia Huberta Wagnera